
20 червня близько опівночі на дорожній станції патрульної поліції в селі Кіпті Чернігівського району патрульні зупинили автомобіль, водій якого рухався під час дії комендантської години.
У ході спілкування з поліцейськими 40-річний чоловік умисно здійснив наїзд на інспектора патрульної поліції та продовжив рух. Унаслідок наїзду правоохоронець отримав тілесні ушкодження.
Поліцейські оперативно затримали водія в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Це житель м. Бровари Київської області.
За фактом нападу на працівника поліції розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків). Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.
Тривають слідчі дії.
Джерело: Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: Чернігівщина, поліція, напад, патрульний, комендантська година, кримінал, злочин