
У будинку, який був знищений в ніч на 23 квітня внаслідок атаки РФ по Новгороду-Сіверському, що на Чернігівщині, ніхто не жив. Однак за місяць-півтора там мала оселитися родина з маленькою дитиною. Будинки, що розташовані поруч, також вибуховою хвилею були пошкоджені. Одна жінка зазнала травм. Загалом росіяни атакували приватний сектор трьома "Геранями".
На згарище, де ще вчора стояв дім-новобудова, прийшов власник будинку Олег Падєй. Чоловік каже: добре, що не встигли заїхати в оселю.
"Дім наш. Збирались переїжджати, будували... Ну, вже через місяць-півтора збирались переїжджати. Цей будинок дідусь мій будував все життя".
Новобудова стоїть на віддалі від інших будинків. Десь за сотню метрів від неї щільна забудова. "Герані" атакували місто о другій ночі, коли люди спали.
Віра Шумило — власниця одного з пошкоджених будинків. Жінка розповідає:
"Три прильоти великих було, гуло. Діда мого ледь не вбило на одній хвилині. Вікно впало на нього. Він скочив з ліжка, і воно впало за другим прильотом".
Вікна в домівці Віри Шумило випадають від прильотів вдруге. У лютому прилітало за подвір’ям жінки, тоді в одному з будинків загинув її сусід.
"Там усе погоріло. А це знов сюди. Усе другий раз вилітає. Вікна побиті, двері заклинило. Ну, оце вже поприбивали шифер хлопці. Вставляють вікна".
І того разу, в лютому, і зараз, розповідає пані Віра, росіяни цілили по приватних будинках.
"Тут я ніяких військових не бачила ніколи, жодного разу".
За словами начальника районної військової адміністрації Олександра Селіверстова, вибуховою хвилею пошкодило сім приватних будинків.
Нагадаємо, 77-річна жінка зазнала травм.
Джерело: "Суспільне Чернігів"
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: атака, обстріли, наслідки, Новгород-Сіверський, Чернігівщина