GOROD.cn.ua

Громадський транспорт Чернігова у поминальні дні перевіз понад 60 тисяч містян

 

У Чернігові завершилися поминальні дні. За даними керівника спецкомбінату комунально-побутового обслуговування понад 260 тисяч людей відвідали поховання своїх близьких та рідних. В той же час 60 тисяч містян скористалися послугами громадського транспорту, який курсував до кладовища “Яцево”. Перевезення здійснювалися чітко за графіком, а чернігівці діставалися цвинтаря із найвіддаленіших куточків міста. Про організацію поминальних днів йшла мова під час щотижневої наради в муніципалітеті.– Якби була більш сонячна погода, було б більше людей. Краще відпрацювали чим в порівнянні з минулим роком, тому що якість рухомого складу стала набагато кращою міських автобусів, відповідно більша перевізна спроможність і люди вже їздили як повинен працювати громадський транспорт, не забиті як завжди, а все комфортно і люди задоволені. Навіть вчора були в управлінні перший раз дзвінки з подякою, – зазначив начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР Олександр Рижий.

Серед актуальних питань, що прозвучали на нараді – ямковий ремонт дорожнього покриття. Список вулиць, де фахівці завершили роботи — розширюється: Елеваторна, Тероборони та Любецька. Додамо, від Ріпкинської до Широкої закінчуються підготовчі роботи, там встановлено бордюри і зараз викладають геотекстиль. З наступного тижня там розпочнеться асфальтування. Як прозвучало під час наради, заплановані терміни виконання робіт мають бути дотримані.

Також Олександр Ломако дав доручення розглянути можливість ремонту дороги на вулиці Михалевича, яка пролягає від проспекту Миру до Єськова і є основним під’їздом до ряду медустанов.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, перевезення