GOROD.cn.ua

У Чернігові попрощалися з двома військовими

 

10-го травня у Чернігові попрощалися з двома військовими. Чоловіки загинули у боях на Луганщині та Херсонщині, тіла обох опізнали за аналізом ДНК. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Молодший сержант Бурлов Віталій Олександрович Народився 8 червня 1970 року
в місті Гродно (республіка Білорусь). Певний час проживав у Німеччині, потім з родиною переїхав до Білої Церкви, а з часом - до с. Десна на Чернігівщину. Там закінчив середню Деснянську школу, потім служив в армії, де опанував спеціальність навідника танку. Навчався у Київському геологорозвідувальному технікумі за напрямом "геофізика".

Далі вступив до Національної гірничої академії України у місті Дніпро. Після закінчення навчання був направлений до міста Кіровоград для проходження практики, де і залишився працювати прохідником-геофізиком. Після закриття шахт повернувся до с. Десни та влаштувався у Деснянський військовий лісгосп. у 2007 році переїхав до Чернігова, тут працював у ТОВ «МЖК-Сервіс». Вперше до лав ЗСУ долучився у 2014, у складі танкової бригади боронив Україну на Луганщині. Після повернення до цивільного життя професійно захоплювався бігом, брав участь у багатьох українських забігах та займав призові місця. 25 лютого 2022 року без вагань долучився до лав ТрО, захищав Чернігів. На посаді командира стрілецького відділення вкотре боронив Луганщину, де і загинув 23 березня 2024 року. Попрощалися у Чернігові, поховали на Яцево.

Молодший сержант Михайлов Володимир Віталійович народився 27 липня 1976 року в місті Чернігів. Деякий час проживав з родиною у Монголії, а у 6-річному віці повернувся в Україну. Навчався в ліцеї №15 міста Чернігова. Далі вступив до Чернігівського вищого професійного училища №15 за спеціальністю "монтажник радіоелектронної апаратури та приладів". Проходив строкову військову службу в ЗСУ, тривалий час працював будівельником. Після 24 лютого 2022 року партизанив в окупації у Корюківському районі Чернігівської області, у травні минулого року долучився до лав ЗСУ. Служив на посаді номера обслуги відділення морської піхоти. Загинув 21 жовтня 2023 року на Херсонщині. Попрощалися у Чернігові, поховали на Яцево.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові