GOROD.cn.ua

Біля залізничного вокзалу у Прилуках вже рік процвітає стихійна торгівля

 

Прилучанку Софію обурює торгівля з рук біля ринку "Привіз", який розташований поряд з залізничним вокзалом міста. Останній рік стихійний ринок укорінився поблизу торгівельних павільйонів. Щодня з 6-ї ранку до обіду тут продають і купують і не тільки зелень і розсаду.На фото Олексій Кравченко директор ринку "Привіз"


Олексій Кравченко директор ринку "Привіз" каже, що люди нелегально торгують товарами, які повинні оподатковуватися і сплачувати патент. Також чоловік розповів, що спілкувався з цього приводу з податківцями, адже через стихійну торгівлю 50% орендарів здали патенти у минулому році.

Така тіньова економіка, перш за все, б'є по законній підприємницькій діяльності.

Стихійна торгівля процвітає не тільки біля залізничного вокзалу. В центрі міста, навпроти міської ради - також продають і купують. Контролювати несанкціоновану торгівлю має муніципальна поліція. Поліція при цьому бездіє, хоча відповідно до ст.164 Кодексу Україну про адміністративні правопорушення торгівля з рук у невстановлених місцях тягне за собою накладання штрафу від 6 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.Джерело: онлайн-медіа ТІМ plus

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: торгівля, Прилуки, ринок