GOROD.cn.ua

До ніжинського притулку доставили врятованих тварин з Сумщини

 

Прикордонні громади на Сумщині потерпають від обстрілів. Страждають не лише люди, але й песики та котики. Небайдужі зоозахисники з Білопілля опікуються тваринами, які залишились без господарів. Але з кожним днем допомагати чотирилапим стає складно. Волонтери говорять: за останній місяць працювати набагато важче. Через постійні обстріли зоозахисникам відмовляють у поставці продуктів, ліків та вакцин. Є проблеми з електрикою та водою. Проте набагато складнішим є утримання чотирилапих, адже перебування домашніх улюбленців у тимчасовому притулку, який утворився під час війни стало вкрай небезпечно.Під час одного з обстрілів загинуло декілька собак. Тому було прийнято рішення врятувати від ворожих бомб чотирилапих. Громадська організація "Щаслива тварина" в Ніжині вже вдруге приймає в себе евакуйованих тварин з Білопілля.

Першого разу волонтери їздили рятувати пухнастиків самі. Цього разу 35 песиків доставили до ніжинського притулку, завдяки благодійному фонду "12 вартових".

Контужених, поранених, колись постійно голодних вимушених переселенців з Білопілля, Рижівки, Великої Писарівки помістили у підготовані вольєри. Чотирилапих нагодували та дали відпочити після великої дороги. Тепер тваринки будуть адаптовуватись до нового місця. І вже за декілька тижнів волонтери шукатимуть для них нові родини.Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: притулок, зоозахисники