GOROD.cn.ua

У справі вбивства родини Череванів заслухали свідків та дослідили зміст телефону підозрюваної

 

У Деснянському районному суді Чернігова триває розгляд справи про вбивство родини Череванів із Києва, що сталося торік поблизу Садового на Менщині. На останньому засіданні яке відбулося наприкінці квітня, обвинуваченим - 23-річному Святославу Гончарову, 28-річному Олександру Черниченку і 21-річній Альоні Ярмолі - до 19 червня продовжили строк тримання під вартою. Також суд переглянув ще не вивчені докази і заслухав двох свідків. Один із них - чоловік, у якого в день убивства родини Гончаров купив машину, розрахував­шись, за версією слідства, грошима Череванів.На фото - родина Черевань

Цього разу як докази дослі­джувалися фото- та відеозаписи, виявлені в телефоні Альони Ярмоли. Вони датуються 14 травня 2023 року і були зроблені за лі­чені години до вбивства. Так, на одному зі знімків - автомобіль Ауді Q7 із військовими номера­ми ДУК6996ПС чорного кольо­ру. Їх обвинувачені прикріпили на машину, яка перебувала в корис­туванні Ярмоли, для конспірації, перед тим як поїхати нею “на ді­ло”. Показали на суді й фраг­мент відео, знятого Ярмолою в дорозі: за кермом “Ауді” Гонча­ров, а сама вона поряд із ним — на передньому пасажирському сидінні. У кадр потрапила і руш­ниця ТОЗ-8М, що лежала по­заду. Черниченка в авто не бу­ло. Вочевидь, у момент зйомки спільники якраз їхали по нього.

Крім того, на засіданні за­слухали голосові повідомлен­ня, якими Гончаров і Ярмола об­мінювалися в месенджері 15 травня. Остання побоювала­ся, що їхню машину могли бачи­ти сторонні. Нижче публікуємо фрагмент розмови.

Ярмола: - “Я прийшла до чувака, у якого раніше працювала і тут дядьки почали обгово­рювати. І у фейсбуці вже виставили допис, мовляв, хто що знає (про зникнення родини Черева­нів Авт,)”,

Гончаров: “Но накручуй себе і не метушись. Пофіг взагалі. Тупо пофіг!”

Ярмола: «Окей, не буду Все норм».

Гончаров: «Ой, ну так, це ж ми тепер з такої сім'ї, ми з багатої. Ну то ще повторимо».

Ярмола: «Добре, Бл*дь».

Незадовго до трагедії Чере­ванів бачила працівниця заправ­ки, що на в'їзді в Мену, Олена Бакута. Вона свідчила на суді:

— Чоловік попросив у ме­не ключа від вбиральні. Я відпо­віла, що в нас вбиральня не за­мкнена, будь ласка, проходьте. І жінка з дитинкою пішли туди.

Крім того, Олена помітила, що до «Мазди», в якій були ки­яни, з боку Мени під'їхала біла машина. А трохи згодом, десь після 15-ї, жінка звернула увагу на чорний дим, що виднівся вда­лині від заправки. Це в лісосму­зі горів автомобіль Череванів, який після розстрілу родини підпалили зловмисники.

Важливі показання надав су­ду ще один свідок — Єгор Лукін. Саме в нього Гончаров уве­чері 14 травня придбав BMW за
5300 доларів (нагадаємо, що Черевані мали із собою якраз близько 6 тисяч доларів).

- Уперше він зі мною зв'я­зався 11 травня. Приїжджав ра­зом із другом (Черниченком. — Авт.): Вони оглянули машину, Сказали, що автомобіль сподо­бався, але грошей у них зараз немає. 13 травня Гончаров пе­редзвонив. Я якраз був на роботі, тож попросив товариша, щоб показав йому машину і до­мовився щодо ціни. Покупець запевнив, що бере автомобіль, але гроші будуть за кілька днів, — розповів Єгор Лукін.

За словами свідка, Гончаров подзвонив 14-го числа (у день вбивства киян) і домовився про купівлю BMW. Попросив при­гнати машину в Сосницю Там і зустрілися. Покупець розраху­вався 100-доларовими купюра­ми. На одній із них Лукін помі­тив кров і попросив замінити її. Гончаров замінив. І, показавши кров на своїй руці, сказав, що в нього «просто така робота». А ще пояснив, що розбив службо­ву BMW, тому й вирішив купити авто тієї ж марки.

Розгляд справи продовжать 16 травня. Після того як допи­тають усіх свідків, перейдуть до свідчень обвинувачених.

Джерело: газета “Гарт”, Юрій Нікітін

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Черевань, вбивство, свідки, Ярмола, Гончаров, свідки