GOROD.cn.ua

Скасувати рішення начальника МВА та відновити рух транспорту: Олександр Ломако звертається до Ради оборони області

 

Про це в.о. очільника Чернігова повідомив через свій Telegram-канал, публічно звернувшись до Ради оборони області.– Зараз терміново необхідно провести Раду оборони області. Дії голови Чернігівської МВА Брижинського в умовах воєнного стану несуть загрозу безпеці чернігівців. Прошу голову ОВА вжити невідкладних заходів щодо подолання наслідків дій підлеглого чиновника та відновлення руху транспорту в місті. Звертаюся до правоохоронців перевірити наявність корупційної складової та ознак порушення закону в діях Д.Брижинського, – йдеться у зверненні Ломако.

Також в.о. міського голови звернувся до перевізників, аби вони вжили заходів та знайшли можливість відновити рух транспорту, адже їх робота «містить значну складову соціальної відповідальності».

Зазначимо, 1 травня роботу громадського транспорту у Чернігові частково було зупинено. У вечірній час не працював вже жоден автобус із 101-го, який вранці виїхав з автопарку, а тільки машини комунального «ЧТУ».

Від ранку, 2 травня, послуги громадських перевезень надають тільки 58 тролейбусів та п'ять автобусів КП «ЧТУ».
Всі перевізники, які обслуговують автобусні маршрути, повідомили ще 1 травня, що вимушені припинити надання цих послуг, у зв'язку з тим, що начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський не підписує платіжні доручення, а отже, не пропускає оплату часткової компенсації за здійснені в березні громадські перевезення.

– Через дії начальника міської військової адміністрації частково зупинився рух громадського транспорту. Тисячі чернігівців не змогли доїхати на роботу, до шкіл, лікарень, або церков на велике релігійне свято. Підстава: рішення призначеного зверху чиновника – начальника військової адміністрації Чернігова пана Брижинського, – каже Ломако і тут же повідомляє реальну причину таких дій начальника МВА. – Місто відмовилося на вимогу чиновника віддати частину землі наближеним до нього особам і він заблокував платежі перевізникам. Навіть підставу вигадав: начебто проти збільшення суми компенсації перевізникам. Але це не так. Брижинський підписав платіжки із необхідною сумою в 9 млн грн 15 лютого за надані послуги в січні. Таку саму платіжку, на суму у 9 млн, згідно графіку він підписав у березні. А в квітні почався шантаж через земельне питання. Місто,отримало чіткий сигнал Брижинського: не отримає землю – не буде їздити транспорт.

Олександр Ломако вимагає розблокувати роботу транспорту і не обмежувати права та свободи чернігівців.

– Це не тому, що, як цинічно зауважив цей чиновник, комусь ліньки пройти 5 кілометрів пішки. Це про права та свободи. Чернігівці платять податки і живуть в цьому місті. І жоден чиновник не має права обмежувати права людей, а тим більше брати їх в заручники.

Наголошую, що президент призначив пана Брижинського начальником військової адміністрації. Його обов’язки - це питання безпеки міста: укриття, цивільний захист, підвищення обороноздатності міста (чого він, на жаль не робить), а не організація власного збагачення та збагачення його оточення. Тому я закликаю військову адміністрацію припинити шантаж і чвари, та зайнятися тим, для чого були призначені президентом ці чиновники. Захищати людей від ворога, а не знущатися над ними. І, нарешті, зрозуміти, що чернігівці – не ворог. Справжній ворог – на 180 градусів північніше. Воювати треба не один проти одного, а за Україну, – йдеться у зверненні Ломако.

Джерело: пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, Ломако, Брижинський