GOROD.cn.ua

У Прилуках посипалися полатані дороги за 3 млн. гривень після кількох місяців експлуатації

 

Водії міста Прилуки нарікають на стан доріг, які латали минулого року. Розповідають, що ямковий ремонт відбувався у період морозів та під час рясних дощів. Деякі з них бояться виїздити на своїх автівках у темну пору доби, аби не "нирнути" в яму і не пошкодити транспортний засіб. В особливо незадовільному стані на думку водії перебувають вулиці Чорновола (колишня вул. 1 Травня), виїзд на Пирятин, при в'їзді у місто, біля міської лікарні. Один з водіїв каже, що після потрапляння в чергову яму мав відремонтувати 2 диски і два колеса. Дорога у військове містечко, яка ремонтувалась 4 місяці тому - уявляє собою полотно вкрите суцільними ямами, воді лавіюють по ній, як можуть.

Основна причина бездоріжжя на думку прилучан - непрофесійне виконання будівельних робіт підрядними організаціями. Усіх водіїв турбує питання: чи доцільно було робити ямкові ремонти у сніг та дощ на порозі зими.

Перероблювати дану роботу дійсно доведеться, бо після комісійного обстеження висновок дійсно невтішний: на левовій частині, полатаних минулого року ділянок, підрядники мають виконати гарантійні зобов'язання, - резюмую Олег Созінов начальник управління ЖКГ Прилуцької міської ради. У списку вулиць, де виявили проблеми з дорожнім покриттям, вул.Героїв Прилук (колишня Боброва), Котляревського, Гвардійська, Перемоги, Промислова і Військове містечко, 12.

- Підрядники з усім погодилися, підписали відповідний акт і зобов'язались до 1 травня усунути виявлені недоліки, - каже Созінов.

У планах на квітень не лише усунення наслідків недолугого ремонту на понад 3 млн. гривень, а й проведення поточного ямкового ремонту, загальною площею більше 20 тисяч квадратних метрів. В бюджеті на це передбачено 9.5 млн. Ремонтувати будуть вул. Чорновола, вул.Пирятинську, Військове містечко, 12, Котляревського.Джерело: Онлайн-медіа ТІМ plus

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, дороги, ремонт