GOROD.cn.ua

Що таке Megaways у слотах: особливості та переваги

 Останнім часом, почало з’являтися все більше ігрових консолей, що містять багато інноваційних функцій. Однією з них вважається механіка Мегавейс. Якщо простими словами, це коли автомати мають більше барабанів та, від 324 до 117 649 шляхів виграшу. Також, окремі розробки мають додаткову горизонтальну лінію, де розміщуються бонусні символи. Знайти платні або безкоштовні таких ігор можна знайти на VIP casino UA, яке пропонує великий каталог розваг та приємні бонуси.

Коли з’явилися перші ігри з Мегавейс та, як вони працюють


Першою цю механіку почала додавати популярна студія Big Time Gaming у 2015 році. Після цього, опцію було запатентовано та дозволено для використання іншими провайдерами. Технологія має дуже просту і зрозумілу дію:
Щоб спробувати цей незвичний функціонал, потрібно вибрати кілька окремих слотів та активувати їх у демо-версії. При цьому, якщо треба збільшити вкладення на спін, це варто робити після закінчення фріспінів. І наостанок, подібні ігри мають безліч додаткових функцій, наприклад каскадну зміну малюнків або поєднання символів таємниці.

Причини популярності автоматів Мегавейс

В першу чергу, якщо людина активує слот з великою кількістю ліній, їй ніколи не стане сумно. У деяких варіантах розваг, навіть є функція купівлі бонусу. Вона дозволяє придбати, наприклад фріспіни без зайвого очікування.
Серед іншого, поціновувачі сучасних онлайн-ігор можуть розраховувати на такі можливості, як складені котушки, мультиплікації або навіть, прогресивні джекпоти. Ба більше, подібних винагород у слоті може бути від 3 до 5. І нарешті, такі машини є відносно новими, тому всі вони мають адаптацію під запуск на смартфонах.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.