GOROD.cn.ua

Реабілітаційний центр для тварин у Прилуках відновив роботу

 

Реабілітаційний центр для тварин Прилук, що в структурі КП "Послуга" відновив свою роботу більше місяця тому. На даний час вже стерилізовано 25 собак, в їх числі і лабрадор Ася. Безхатченку привезли до центру з серйозною травмою. Лабрадора прооперували і після реабілітації почали шукати новий дім. Любляча родина знайшлась швидко.Працівниця центру Інна, говорить, що прилаштовувати підопічних - найприємніше в роботі доглядальника. Адже кожна тваринка хоче знайти власного господаря. Серед тих, хто чекає на новий дім і Нора чистокровна такса.

На жаль до центру потрапляють тварини зі значними травмами. Рудольфа забрали під опіку цієї суботи, у нього зламана лапка. Ветеринари припускають, що собаці, швидше за все потрібне оперативне втручання.


Нагадаємо, заходи щодо відновлення роботи центру розпочалися з приходом нового керівника "Послуги" Сергія Страхова. Першочергово здійснено відбір кандидатів на посади доглядачів за тваринами та ловця. Для повноцінної роботи організації провели підготовчий етап: здійснено прибирання території, вольєрів господарських приміщень. На сьогодні налагоджено і співпрацю з ветеринарними лікарнями та триває вилов і стерилізація найбільш агресивних собак.

А от ручних та доброзичливих песиків працівники центру мріють прилаштувати в нові люблячі родини.Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: собаки, Прилуки, Страхов