GOROD.cn.ua

У Чернігові відкрився центр “Жіночий Хаб св. Ольги” для людей у важких життєвих обставинах

 

Елеос-Україна - мережа організацій, що об’єднана милосердям. З 2014 року одним з наших напрямків є підтримка людей, які постраждали від насильства, дискримінації та війни. Ми піклуємося про жінок, які зіткнулися з насильством з боку чоловіків, опікуємося жінками, які належать до спільноти людей, що живуть з ВІЛ, та уразливих до ВІЛ. Надаємо всебічну допомогу жінкам та матерям з дітьми, які через війну змушені були шукати прихистку в інших регіонах України.

В організації працює ціла мережа соціальних закладів в різних регіонах. Це 5 шелтерів (прихистків) в Україні, а також один Денний Центр “Жіночий Хаб” в Чернігові.

Шелтер (або прихисток) надає комплексну психосоціальну підтримку для жінок та жінок із дітьми, що постраждали від насильства та/або війни із забезпеченням тимчасового проживання терміном до 6 місяців, та програмою подолання наслідків пережитого насильства або травми війни. Ми гарантуємо комфортні умови перебування та створюємо умови для відновлення наших клієнтів.

Такі прихистки розташовані у Івано-Франківській області, Чернівецькій, Київській області. Там жінкам і їх дітям допомагає впоратись із викликами фаховий персонал - соціальні працівники та психологи.

Вони допоможуть влаштувати дітей у садочки та школи, відновити документи, оформити пільги, направлять до лікаря, організацій що безпосередньо займаються правовою допомогою та юридичним супроводом. Усі ці послуги ми надаємо безкоштовно, а двері наших центрів відкриті для жінок цілодобово незалежно від їх статусу. Наші прихистки безбар’єрні для представників ключових спільнот та для найкращої допомоги жінкам з уразливих груп.
Ми також забезпечимо евакуацію до шелтеру.

Для мешканців Чернігова та області на початку року розпочав свою роботу Денний Центр “Жіночий Хаб св. Ольги” . Хаб знаходиться за адресою: м. Чернігів вул. Всіхсвятська 16. Працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю. У Денному центрі працюють психологи, педагог-вихователь, тренер-реабілітолог, соціальний працівник. Наші послуги безоплатні й надаються жінкам та родинам, що перебувають у важких життєвих обставинах, ВПО, ветеранам, жінкам та матерям військовослужбовців.Денний Центр не передбачає проживання, але наші фахівці за потреби переадресують вас до одного з наших прихистків. До них також можна звернутися самостійно. Якщо саме ви потребуєте підтримки та захисту, звертайтесь по допомогу за цими контактами.

Номер для звернень на Франківщині: 050 704 14 85
Номер для звернень На Буковині: 096 070 25 76
Номер для звернень на Київщині: 099 226 9013
Номер Жіночого центру у місті Чернігів: 093 3564921

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Елеос-Україна, Денний Центр “Жіночий Хаб св. Ольги”, підтримка людей