GOROD.cn.ua

Ніжинка виграла мікрогрант від держави та відкрила кав’ярню–книгарню у самому серці древнього міста

 

"Їж, пий, читай, кохай", - ця фраза вже стала візитівкою кав'ярні у Ніжині і насправді вона нагадує дуже камерні книгарні у Львові. Кав’ярні–книгарні сьогодні стають справжнім трендом, бо кава та книги завжди тісно дружили. Хто ж не полюбляє сісти з горнятком ароматного напою і погортати гарну книгу, споглядаючи у вікно краєвиди древнього міста? Та й сама кав'ярня розташувалась в історичній будівлі на вул.Гоголя. Колись це були келії монастиря, тому тут усе ніби дихає історією. Саме це місце ідеально підійшло для відкриття власної креативної справи, - ділиться підприємиця Ольга Ріпа.

Коли постало питання, де взяти гроші на відкриття власної справи, Ольга ризикнула і подала заявку на участь у державній програмі "єРобота" і виграла мікрогрант на суму 250 тисяч гривень.

У кав’ярні–книгарні є своя мініпекарня, де пекарі-кондитери чаклують над смаколиками до ароматної кави, або запашного чаю. В асортименті присутні сінабони, кіши солодкі та солоні, трубочки зі згущеним молоком і так далі.

Та справжнім серцем і родзинкою кав'ярні є книжкова полиця з дуже цікавою підбіркою літератури на будь-який вік та смак.Джерело: Онлайн-медіа ТІМ plus

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кав’ярня–книгарня, Ніжин, грант