GOROD.cn.ua

Стало відомо, який саме депутат Семенівської міськради ухилявся від служби

 

Днями співробітники Держав­ного бюро розслідувань оголо­сили підозру одному з двох мо­білізованих депутатів Семенівської міської ради. Ним виявився 43-річний Олексій Федорович Лось, котрий ни­ні є військовослужбовцем 105-го прикордонного загону. Йому ін­кримінують ч. 4 ст. 409 ККУ (ухи­лення від військової служби) та ч. 2 ст. 190 ККУ (шахрайство). За версією слідства, депутат упро­довж 5 місяців не з’являвся за міс­цем несення служби, однак регу­лярно отримував зарплатню вій­ськового.— Безпосередній начальник підозрюваного не реагував на від­сутність свого підлеглого. Навпаки — писав у документах, що той на­чебто справно несе службу у при­кордонних нарядах. Таким чином депутат незаконно отримав гро­шове забезпечення військовос­лужбовця на понад 157 тисяч гривень, — повідомили у ДБР.

Матеріали щодо начальника при­кордонної застави правоохоронці виділили в окреме провадження. Йому теж оголосили підозру — за зловживання службовим становищем, підробку документів та пособництво в ухиленні від служби.

Що стосується Олексія Лося, то за сукупністю йому загрожує до 10 років в’язниці. Відомо, що до міськради він обрався будучи головою фермерського госпо­дарства «Лосьове», яке функ­ціонує на Семенівщині. Дехто з колег-депутатів не під запис заяв­ляє, що Олексія підставили. Аргу­ментують тим, що він добровільно мобілізувався ще 24 лютого 2022-го і брав участь в обороні Черні­гівщини. По можливості приїж­джав на сесії міськради. Востаннє - минулого місяця. Був у військо­вій формі. Навіть трохи спізнився і пояснив колегам, що «тільки-но зі служби». Чим завершиться справа і хто тут правий — покаже час.

P.S. Всі наші спроби додзво­нитися до Олексія Лося на мобіль­ний не мали успіху. «Гарт» залишає йому можливість висловити свою позицію.

Джерело: газета “Гарт”, Юрій Нікітін

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Семенівка, депутат, ухилянт