GOROD.cn.ua

На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими

 

2 лютого на Чернігівщині пройшли церемонії прощання з трьома військовослужбовцями. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Ільчук Олексій Миколайович народився 04.06.2001 року
у Ніжині. У 2007 році почав навчатися до місцевої ЗОШ №7, з дитинства займався бальними танцями. У 2010 році вступив до музичної школи, навчався грі на фортепіано, разом з тим відвідував гурток самбо. Після закінчення 8 класів школи вступив до музичного коледжу імені Ревуцького у Чернігові, де продовжив вдосконалювати навички гри на фортепіано. Після успішного закінчення коледжу навчався у Ніжинському державному університеті на історико-юридичному факультеті. На третьому курсі навчання не зміг лишитися осторонь та за власним бажанням долучився до лав ЗС України. Боронив Україну у складі одного з підрозділів військової частини А0284. Загинув 23 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі Ніжина.
Головний сержант Рухменьов Олександр Андрійович народився 04.01.1977 року у Чернігові. З дитинства за прикладом батька мріяв повʼязати своє життя з військовою справою. Після школи здобув вищу освіту у галузі історії та українознавства. Пройшов строкову військову службу, далі служив прикордонником, а у 2015-му долучився до лав ЗС України. З того часу боронив Батьківщину на східних кордонах, повномасштабну війну зустрів у складі одного з підрозділів військової частини А0693 на посаді головного сержанта-командира танку. Загинув 10 березня 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. В ході чергового обміну тілами полеглих на полі бою тіло Олександра вдалося повернути на рідну Чернігівщину. Сьогодні рідні попрощалися з ним у Катерининській церкві, поховали воїна на кладовищі Яцево.Матрос Павелко Валерій Миколайович народився 27.06.1987 року в селі Іржавець на Ічнянщині. Після школи опанував фах "слюсар-електрик", працював в одному з магазинів АТБ. Після початку повномасштабної війни боронив Батьківщину у складі одного з підрозділів військової частини А4635 на посаді навідника. Загинув 17 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі смт Михайло-Коцюбинське.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: військові, попрощалися