GOROD.cn.ua

Компанія ексголови Чернігівської ОДА виграла аукціон за родовище вапняку за 151 млн грн

 

Куліч і колишня дружина Атрошенка обійшли на торгах "дочку" Кривий Ріг Цемент.Державна служба геології та надр у середу, 17 січня, провела аукціон з продажу 20-річного спеціального дозволу на користування надрами Мар’янського родовища вапняку в Дніпропетровській області. За нього запропонували 151 млн грн, повідомляється на сайті Prozorro.Продажі.

Переможцем аукціону стало ТОВ "Форсаж". За даними аналітичної системи Contr Agent, його бенефіціарами є Валерій Куліч (голова Чернігівської ОДА у 2015-2018 роках) та Ірина Атрошенко, колишня дружина мера Чернігова Владислава Атрошенка, яка увійшла до складу засновників компанії після розлучення на початку 2023 року.

Єдиним конкурентом Форсажу було ТОВ "Мар'янський кар'єр" бізнесменів Ігоря Мазепи (Concorde Capital) і Віталія Антонова (Галнафтогаз), які володіють заводом Кривий Ріг Цемент. Вапняк використовується для виробництва цементної сировини. Їхня фірма запропонувала за ліцензію майже втричі менше – 58,25 млн грн.

Якщо переможець не викупить лот, він втратить майже 9,6 млн грн гарантійного внеску.

Родовище вапняку розташоване біля села Мар'янське, на колишньому узбережжі Каховського водосховища Дніпра.Джерело: biz.liga.net

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Куліч, аукціон, Атрошенко