GOROD.cn.ua

Привласнив понад мільйон гривень на ремонті школи: правоохоронці скерували до суду провадження щодо голови сільради

 

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо голови сільради, причетного до розкрадання бюджетних коштів.Нагадаємо, слідство встановило, що у 2021 році посадовець уклав договір з фірмою-підрядником щодо капітального ремонту місцевої школи. Передбачалося утеплення фасадів, цоколю та горищного перекриття.

У підсумку підрядник виконав лише частину робіт, ще й за незаконно завищеними цінами. Попри це, голова сільради перерахував бюджетні кошти у сумі понад 6,4 мільйона гривень фірмі-виконавцю в якості оплати. Це на мільйон гривень більше, ніж загальна вартість фактично виконаних робіт.

Надалі, щоб надати законності своїм протиправним діям, чиновник затвердив підписом та скріпив печаткою сільської ради акт заміни обсягів робіт в межах договірної ціни (без збільшення вартості). У цьому документі вказано зменшені обсяги робіт, але вищі ціни на матеріали.

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування за фактом привласнення і розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5. ст. 191 Кримінального Кодексу України).

Матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом передано прокурору Чернігівської обласної прокуратури для скерування до суду.

Джерело: Поліція Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: привласнення, розтрата