GOROD.cn.ua

Покупка електромобіля, як інвестиція у майбутнє: чому це може спрацювати і скільки коштує підзарядка

 Популярність електрокарів в Україні зростає, тому про їхню покупку замислюється все більше власників авто з газовим або бензиновим двигуном. Як вказують експерти, лише протягом перших шести місяців 2023 року, було придбано у три рази більше автівок з електродвигуном, ніж минулого року. А, причиною цього є постійні коливання цін на паливо, наявність пільг на ввезення подібних машин до країни та безпечність цього транспорту для екології.
Більш того, українська інфраструктура щодо підзарядки електромобілів продовжує зростати. Зокрема, кожна людина має змогу купити зарядний пристрій або встановити його у громадському місці з метою заробітку. Тим часом відволіктися можна, якщо подивитися ліцензійні казино України, що присутні в актуальному рейтингу закладів 2023 року.
І хоча вартість цих автівок здається захмарною, вони мають багато переваг, які роблять їх непоганим об’єктом для інвестицій. Ба більше, у прагненні захистити екологію Землі, ЄС офіційно затвердив заборону на продаж машин с двигунами внутрішнього згоряння. Як не дивно, нашу державу також можуть спіткати подібні нововведення. Тому, до них варто підготуватися завчасно.

Декілька причин, які роблять придбання електрокара гарним вкладенням у майбутнєЛегкові транспортні засоби, що працюють на електричному моторі, є більш економічними в використанні, ніж традиційні автівки. До того ж електромобілі мають менше рухомих частин відносно машин з двигунами внутрішнього згоряння (з часом, це призводить до зниження витрат на обслуговування). Також, електрокари мають інші вагомі переваги:

До того ж індустрія вироблення електрокарів постійно розвивається. Розробники додають більше сучасних технологій, збільшують запас ходу тощо. А, завдяки поступовому розширенню зарядної інфраструктури, доступ до швидкої підзарядки авто стає більш відкритим.

Вартість зарядки електрокара у домашніх умовах

Окремою перевагою покупки електричної автівки є відсутність необхідності у заправці бензином або газом, які коштують купу грошей. Тобто, єдиною витратою буде спеціальна зарядна станція для дому або постійна підзарядка біля громадських місць. Щодо власної станції, її вартість залежить від необхідної сили струму та потужності, наприклад для гаража біля будинку підійде пристрій TRANS-GREEN за 7 800 грн.

Тим часом на собівартість зарядки впливає безліч факторів, від місткості акумулятора до тарифів на електрику у регіоні. Щодо тарифів, є більш економний варіант, який доступний вночі (23:00 - 7:00, 1,32 грн кВт-год) та звичайний - 2,64 грн кВт-год. При цьому існують так звані трифазні тарифи, що залежать від часу доби, наприклад у нічний час, зарядка обійдеться 1, 05 грн кВт-год. Тобто, заради зменшення витрат на підзарядку електрокара, її слід планувати на нічні години з одинадцятої ночі, до сьомої ранку.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.