GOROD.cn.ua

Споживачі Чернігівської ТЕЦ отримують квитанції від міського КП «Теплокомуненерго»

 

Споживачам, які отримують тепло та воду від Чернігівської ТЕЦ, варто приділити особливу увагу процесу оплати спожитих послуг. Їх надає нове комунальне підприємство - «Теплокомуненерго» чернігівської міської ради. Тож абсолютно нові і особові рахунки, бо підприємству довелось повністю сформувати нову базу.В'ячеслав Крупнов начальник служби теплозбуту КП «Теплокомуненерго» ЧМР пояснив, що нову базу довелось створювати тому, що попередній орендодавець не надав свою.

Тож саме за новими особовими рахунками має здійснюватися оплата спожитого тепла та гарячої води. Нові реквізити вказано в квитанціях, їх надає «Теплокомуненерго», в господарському віданні якого і знаходиться Чернігівська ТЕЦ з 21 серпня 2023 року.

Споживачам, які сплачують за послуги через банківські мобільні застосунки необхідно внести зміни в шаблони розрахунків. А вже недійсний шаблон "Технови" потрібно видалити, щоб уникнути помилок під час проведення банківських операцій.

Частина споживачів почала сплачувати за новими реквізитами, як тільки дізнались з новин про перехід ТЕЦ в управління «Теплокомуненерго».

Споживачі, які помилково оплатили послуги за старими особовими рахунками і чиї кошти не надійшли на рахунок КП «Теплокомуненерго», для повернення коштів мають звертатись із заявою до ТОВ фірми "Технова".

Керівництво «Теплокомуненерго» наголошує, що саме від сумлінності споживачів значною мірою залежить стабільність роботи підприємства.

У разі виникнення питань з постачання тепла та гарячої води, споживачі ТЕЦ можуть звернутись у службу "Теплозбут" за адресою вул.Мазепи, 51, або за номерами телефонів, вказаних в друкованих рахунках.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Теплокомуненерго, квитанції