GOROD.cn.ua

Без центральної ялинки, але з ілюмінацією і Святим Миколаєм. Зимові свята у Чернігові

 

Без центральної міської ялинки, проте зі святковою ілюмінацією. Так Чернігів планує зустрічати зимові свята, - йшлося під час наради в муніципалітеті.- Не час для святкування, тому ялинки не буде. Але ілюмінація, у нас гарна ілюмінація і це не коштує на якихось грошей. І повісити, щоб вона в парках, на Валу, Хмельницького і Алеї Героїв, стометрівка, - створювала якийсь, хоча б трошки настрій, це треба зробити, - зазначив в.о. міського голови Олександр Ломако.

Святий Миколай, через перехід на новий календар цього року буде 6-го грудня. Він прийде до всіх чернігівських дітей в мікрорайони, а особливу увагу приділять тим, чиї батьки загинули, захищаючи Україну. В.о. міського голови дав доручення профільному управлінню організувати ці заходи.


- У нас нема можливостей, хоча б це було б можливо і правильно, проводити велике свято для дітей. І я не згоден був би з тими, хто виступав би проти, що це не на часі. Це все на часі, тому що наші діти переживали і пережили і переживають велику психологічну травму і їм потрібні ці свята, подарунки і увага. Зробіть свята по мікрорайонах в рамках бюджету. Але особливо зробіть якісну роботу по дітям, у кого батьки загинули, захищаючи Україну. У нас є перелік цих дітей. На жаль, таких діток більше 100 у Чернігові. І ми, як місто повинні приділити їм максимальну увагу і повагу. Не жалійте грошей на це, щоб це були нормальні подарунки. До дітей до 5-ти років Миколай має приїхати додому, для дітей молодшого шкільного віку можна організувати ялинку в Міському палаці культури. Старші діти - 13-14+ - тут треба думати, але всі мають бути з увагою, - сказав Ломако.

Нагадаємо, минулого року, місто так само не робило традиційного святкового містечка на Красній площі. Проте організувало свято для дітей на Алеї Героїв. Так само працювала ілюмінація в парках.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ялинка, свято