GOROD.cn.ua

Виконком погодив детальний план території другого мікрорайону житлового району «Масани»

 

21 вересня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради погоджено проєкт «Детальний план території другого мікрорайону житлового району «Масани»". Цьому рішенню передувало проведення громадських слухань.

Ці процедурні рішення врешті дозволять данській компанії «ROCKWOOL» розпочати будівництво житла в мікрорайоні Масани для осіб, які втратили власне, внаслідок активних бойових дій. Компанія планує профінансувати зведення будинку на кілька під'їздів із загальною кількістю квартир — 410, які потім безкоштовно передадуть постраждалим.

— У них свої процедури — прозорий процес, який повністю компанія «ROCKWOOL» проводить згідно європейських стандартів. У них є процедура на проєктування, потім на визначення забудовника, який буде виконувати роботи. Ми, зі своєї сторони, як місто, як міська влада, сприяємо цьому максимально. Раніше на сесії ухвалили рішення, яке було потрібно. Зараз на виконкомі ухвалюємо детальний план з винесенням на сесію. І далі, там, де від нас потрібні будуть процедурні рішення, ми все це будемо робити швидко, для того, щоб якомога швидше почалося саме будівництво. Мова йде про інвестиції у розмірі близько 17 млн євро, — повідомив в.о. міського голови Олександр Ломако.

Джерело: chernigiv-rada.gov.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, житло, Масани