GOROD.cn.ua

Апеляційний суд залишив без змін рішення про звільнення Атрошенка з посади міського голови Чернігова

 

13 вересня шостий Апеляційний адміністративний суд міста Київ відмовив у задоволенні апеляційної скарги Чернігівської міської ради та залишив рішення Чернігівського окружного адміністративного суду про звільнення Владислава Атрошенка з посади міського голови без змін.Про це повідомив начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, що Чернігівська МВА, в особі її начальника Дмитра Брижинського, направила скаргу до Мін’юсту та подала до суду на Чернігівську міськраду, в.о. міського голови Чернігова Олександра Ломака та відстороненого керівника міста Владислава Атрошенка через те, що Атрошенко досі вважається керівником міськради. Брижинський говорить, що скаргами та позовом до суду він хоче досягти виконання рішення Львівського апеляційного суду у вигляді позбавлення Владислава Атрошенка права обіймати посади, що пов`язані з виконанням функції держави або місцевого самоврядування, строком на один рік.

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов Чернігівської МВА в особі її керівника Дмитра Брижинського, визнав незаконним та скасував розпорядження Чернігівської міськради про призупинення повноважень Владислава Атрошенка на посаді міського голови Чернігова, визнав протиправною бездіяльність в.о. міського голови Олександра Ломаки через не оформлене звільнення Атрошенка, а також зобов'язав Ломаку все ж таки звільнити Атрошенка з посади.

Пізніше Чернігівська міськрада подала апеляційну скаргу щодо рішення суду про звільнення Владислава Атрошенка з посади міського голови Чернігова.

Раніше у коментарі Суспільному юридичний радник громадянської мережі "ОПОРА" Павло Романюк казав, що повноваження міського голови мають достроково припинятися з наступного дня за днем одержання радою або її виконавчим комітетом копій відповідного рішення суду без ухвалення рішення відповідної ради. Про це також йдеться у рішенні суду.

За словами Павла Романюка, "відновити" повноваження Атрошенко зможе тільки перемігши на наступних місцевих виборах. До них повноваження міського голови виконуватиме секретар міської ради.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, суд