GOROD.cn.ua

На 33-й сесії міськради депутати не проголосували за жодне з земельних питань

 

На позачерговій 33-ої сесії чернігівської міськради, яка пройшла 31 липня попри кворум, обранці не голосували за жодне із земельних питань: одна партія принципово не підтримує земельні питання, пояснюючи це умовами дії воєнного стану, депутати однієї фракції не прийшли на сесію, декого не було з поважних причин, ще у чотирьох був конфлікт інтересів. Тому т.в. обов'язки міського голова Олександр Ломако вибачився перед чернігівцями, для яких ці рішення були важливими та зазначив, що їх винесуть на розгляд вже наступного пленарного засідання.Серед затверджених програм на сесії були такі, що стосуються підтримки членів сімей загиблих захисників і захисниць, одноразової матеріальної допомоги чернігівцям, модернізації їдалень та харчоблоків, поліпшення гігієнічних умов в закладах освіти, розвитку фізичної культури та спорту на найближчі роки, зміни до програми шефської допомоги військовим частинам тощо.


Також рішенням позачергової, 33-ої сесії, були внесені зміни до програми, що передбачають ремонт та посилення третьої міської лікарні, де на базі існуючого відділення реабілітації створюється спеціалізоване для військових, необхідним обладнанням в цілому на понад 30 млн гривень. Водночас, за словами в.о. міського голови, це не скасовує стратегічних планів щодо облаштування великого реабілітаційного центру на території дитячого табору “Дружба” на Подусівці, який кілька років не використовується і міг би стати потужним майданчиком для фізичного та психологічного відновлення бійців.

Також під час сесії місто передало в оренду ГО "Ветеранська спільнота України "Серцевір" приміщення колишньої жіночої консультації на Пирогова – там створять хаб для ветеранів, де вони матимуть доступ до вищезгаданих послуг впродовж усього життя. Головою правління ветеранського простору “Серцевір” являється чернігівка Вікторія Калмикова, відома у місті підприємиця та благодійниця.

За матеріалами телеканалу "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, депутати, Калмикова