GOROD.cn.ua

Жінка, яка загинула через обстріли в Янжулівці була улюбленою артисткою села

 

— Наша артистка. Добра, світла людина, — говорять жи­телі Янжулівки, що на Семенівщині, про Наталію Пустовойт, яка загинула під час чер­гового обстрілу села
Наталії Миколаївні було 56 років. Вона народилася та все життя провела в Янжулівці, жила удвох із чоловіком (діти мешка­ють окремо). Наталія Пустовойт закінчила місцеву школу, далі здобула вищу освіту. Працювала бухгалтеркою у сільськогосподарському підприємстві, техпрацівницею в сільраді. Наталію поважали за чуйність і доброту. Вона мала багато друзів. Любила співати — жо­ден концерт у селі не проходив без її участі.
Наталії Пустовойт не стало минулої середи, 14 червня. То­го дня із 13.40 до 14.35 у районі Янжулівки було зафіксовано 13 мінометних приходів.


«Під час обстрілу жінка поралася по гос­подарству (чоловік у цей момент був у хаті. — Авт.)», — уточнює поліція Чернігівської області на своїй сторінці у фейсбуці, закликаючи грома­дян не ігнорувати сигнали пові­тряної тривоги.

Наслідки ворожого зло­чину задокументовані. Кримі­нальне провадження відкри­те за ч. 2 ст. 438 Кримінально­го кодексу України — за фак­том порушення законів і зви­чаїв війни, поєднаних з умис­ним убивством.

Обстріли цього села, як і інших на Новгород-Сіверщині, не припиняються. Так, 16 червня в районі Янжулів­ки, згідно з повідомленнями ОК «Північ», знову було зафік­совано 4 приходи некерованими авіаційними ракетами, а 17-го — 7 приходів. На щастя, обійшлося без жертв.

Джерело: газета “Гарт” від 22.06.2023,  Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Янжулівка, обстріли, загинула