GOROD.cn.ua

На Чернігівщині ледь не згорів вщент рекреаційний пункт «Діброва»

 

Вісім красивих альтанок, дві зони з мангалами, гойдалки і дерев'яні скульптури, створені місцевим майстром Олек­сандром Тихоновським, майданчики для занять спортом, вимощені гравієм доріжки, навіть запас сухих дров - у рекреаційному пункті «Діброва» все продумане до дрібниць.Фото з сайту "Сусіди Сіті"


Його відкрили минулорічної осені на території Андрониківського лісництва поблизу Корюківки. Облаштований озеленений куточок відпочинку добре видно з чернігівської траси. Тож туди часто завертають для перепочинку водії. Місцеві приходять і приїжджають спеціально.

— Ми відкривали його з думкою про людей, — кажуть працівники філії «Корюківське лісове господарство ДП «Лі­си України»». — Адже зараз (і до закінчення воєнного стану. — Авт.) цивільному населенню заборонено відвідувати лі­си. А в рекреаційних пунктах можна відпочивати на природі без ризику для життя. Комфортно і безкоштовно.
Та минулого тижня (7 червня) всю цю красу мало не знищила пожежа. На щастя, один із майстрів лісу помітив вогонь і викликав рятувальників. Загоряння ліквідували, але частина рекреаційного пункту знищена. За попередньою ін­формацією, причиною пожежі був підпал.

Джерело: газета “Гарт” від 15.06.2023, Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підпал, лісництво, Діброва