GOROD.cn.ua

Приміщення колишнього Ічнянського суду продали

 

Ічнянський підприє­мець Віталій Дахно переміг в аукціоні із продажу приміщення колишнього Ічнян­ського районного суду. Він є власником декількох торгових точок в Ічні та за її межами, але у но­вопридбаній будівлі магазину не буде.
16 лютого відбувся аук­ціон з продажу будинку правосуддя в Ічні. На торгах переміг ічнянський підприємець Віталій Дахно з фінальною став­кою у 812 тисяч гривень. Про це повідомляє сайт «Прозорро. Продажі».Об’єкт нерухомості ви­ставило на торги Регі­ональне відділення фон­ду державного майна України по Київській, Черкаській та Черні­гівській областях.

Початкова ціна будинку правосудця загальною площею у 230 квадрат­них метрів становила 147 804 гривень. На ділянці, закріпленій за судом, є господарська будівля.

В електронних торгах взяли участь чотири претенденти. Загалом відбулося три раунди торгів. Фермер із Ве­рескунів Юрій Мілько зупинився після першо­го раунду на сумі 156 тисяч гривень, киянин Володимир Степанов двічі піднімав ставку - до 410 тисяч та 502 ти­сяч гривень, чернігівець Олег Косовець збіль­шив початкову ставку до 300 777 гривень і зупи­нився на сумі 503 тисячі. Віталій Дахно від почат­ку заявив максимальну суму 800 001 гривня, а потім ще підняв до 812 тисяч гривень.

Таким чином, Віталія Дахна оголосили пе­реможцем аукціону. На момент нашої розмови,
яка відбулася 27 лютого, заявлену суму покупець ще не сплатив, пояс­нивши, що згідно з умо­вами аукціону у нього є час на внесення плати до 15 березня. Якщо ж з якихось причин опла­та не буде здійсненна, наступним переможцем буде визнаний Олег Ко­совець.

Відомо, що Віталій Дах­но має ряд магазинів в Ічні й за межами мі­ста. Тому поцікавилася у нього, як він планує використати придбане приміщення.

- У мене дочка - но­таріус, юристка... Планів багато..., - почула у від­повідь.

Джерело: газета “Трудова слава” від 09.03.2023, Ніна НАЛИВАЙКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Дахно, Ічня, суд, аукціон