GOROD.cn.ua

В другий раз за лютий місяць задавили лежачого велосипедиста

 

У Новій Басані на Бобровиччині 6 лютого трапилась смертельна ДТП в Новому Бикові на Бобровичині, під час якої легковик задавив на смерть чоловіка, що лежав на дорозі після падіння з велосипеда. Не минуло й двох тижнів, як біля Кунашівки Ніжинського району сталася майже ідентична трагедія — 19 лютого близько 21.50 автомобіль “Ауді А6" переїхав 63-річиого міс­цевого мешканця, який посеред траси лежав п’яний поряд зі своїм велосипедом.
Мешканці Кунашівки про покійного знають не­багато. Чоловіка знали Анатолій В селі він оселив­ся років зо три тому — у свого товариша Миколи Шаповала (уже покійного), з яким разом відбував на зоні строк за крадіжки. Після звільнення з тюр­ми Анатолій не мав куди йти, тож Микола (він родом із Кунашівки) прихистив колишнього співкамермика. Кажуть. Шаповал був цьому тільки радий. Влас­ної сім'ї він не мав, а так хоч було з ким побалакати, а заодно й випити. У селі чоловіки поводилися спо­кійно. Не дебоширили, крадіжками не промишляли оскільки з тюрми обоє вийшли сильно віруючими.


Миколи Шаповала не стало минулого року. Пе­ред російським вторгненням він поїхав на шдробітки на Київщину і в самий розпал боїв опинився в Ірпені там загинув. Анатолій же зостався жити в його хаті. Потроху підробляв у людей. Робив усе що попросять. Останнім часом мотався велосипедом кудись у Ніжин. Односельці лише здогадуються: чи то на підробітки, чи то знайшов там друзів. Як би там не було, але ввечері 19 лютого Анатолій повертався з райцентру, подейкують, під добрячим градусом. Через це дорогою упав з велосипеда і лежав на асфальті, аж поки на нього не наїхав лег­ковик. За кермом “Ауді” був 22-річнмй ніжинець. Тверезий. У темряві він просто не помітив лежачого на дорозі чоловіка.
Після зіткнення зразу викликав “швидку” і поліцію. Та дорогою до Ніжинської центральної міської лікарні постраждалий помер. Поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 286 ККУ, (порушення правил дорожнього руху, що призвело до смерті потерпілого). Воді­єві загрожує від 3 до 8 років за гратами. Попере­дньо його звинувачують у тому, що не дотримався безпечної швидкості і не врахував дорожньої обста­новки.

Юрій НІКІТІН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: велосипедист, аварія, Кунашівка