GOROD.cn.ua

Те, що зараз відбувається - це тиск на місцеве самоврядування, - Кличко про перерву в засіданні суду по Атрошенку

 

АКТУАЛЬНО Мер Києва Віталій Кличко вважає справу про відсторонення мера Чернігова Владислава Атрошенка тиском на місцеве самоврядування. Про це він сказав після оголошення перерви у судовому засіданні у Львівському апеляційному суді.

“В перший раз в історії України за 30 років міського голову хочуть позбавити повноважень, які надала йому громада. Це прецедент - і ми в ніякому разі такого не повинні допустити. Тому що самоврядування - це базис, підгрунтя будь-якої демократичної держави”, - заявив Віталій Кличко.

За словами мера Києва, не можна позбавляти міського голову Чернігова Владислава Атрошенка посади за те, що той хотів евакуювати свою родину з оточеного міста.

“Чернігів був вже майже в повній облозі. Атрошенко там залишився і навіть отримав нагороду від Президента “За Мужність”. І зараз знаходять причину, щоб його позбавити повноважень мера - не на тій автівці виїхала родина. Це таке - дуже сумнівне питання”, - зазначив Кличко.


Мер Львова Андрій Садовий який був присутній на суді, також виступив на підтримку Владислава Атрошенка. На його думку – кошти витрачені на судові процеси по його справі краще було б віддати на військо.

“Краще б ці кошти витратити на допомогу військовим, ніж триває цей суд. Суд за що?За те, що мер вивіз дружину і двох дітей? Щоб сховати їх, щоб вони не потрапили в окупацію? Ну, вибачте, мені здається кожен має робити добре свою роботу тому я вірю, що суд прийме законне рішення в рамках українського законодавства”, - наголосив Садовий.

В свою чергу мер Чернігова Владислав Атрошенко подякував всім, хто прийшов на суд його підтримати.

“Друзі, я хочу всім подякувати, хто приїхав із Чернігівської області і людям з усієї України. І особлива подяка за підтримку Андрію Івановичу і Віталію Володимировичу, всім мерам обласних центрів, які є тут. Це дуже важливо! Україна переможе!”, - сказав Атрошенко.

Засідання апеляційного суду Львівської області у справі відсторонення мера Чернігова Владислава Атрошенка продовжиться у середу, 1 лютого, о 10 годині ранку.


За матеріалами пресслужби Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мер Києва Віталій Кличко, мер Чернігова Владислав Атрошенко, Мер Львова Андрій Садовий, Львівський апеляційний суд