GOROD.cn.ua

Засідання Львівського апеляційного суду у справі Атрошенка відклали на 1 лютого

 

Засідання у справі міського голови Чернігова Владислава Атрошенка, який оскаржує рішення Яворівського районного суду про відсторонення від посади, відклали до 1 лютого. Так 27 січня вирішив суддя Львівського апеляційного суду.Суд відклали прохання свідка, водія Атрошенка Олександра Коробка. Він попросив допитати його у присутності адвоката, якого не було на суді 27 січня.

Як повідомили у пресслужбі Чернігівської міської ради, свідок захисту попросив надати йому час для консультації зі своїм адвокатом.

Судове засідання тривало близько півтори години. Сторона захисту обґрунтовувала апеляційну скаргу, прокурор висловлював свої аргументи.

Сторона захисту викликала свідка справи – водія Владислава Атрошенка Олександра Коробка, який поїхав на Tesla Model X за кордон на прохання Атрошенка й повернувся на службовій Toyota Camry.

Підтримати Атрошенка на суд приїхали керівники Києва Віталій Кличко, Львова Андрій Садовий та Житомира Сергій Сухомлин. Також до Львова вирушила третина депутатів Чернігівської міськради та практично все керівництво міста.Суспільне вело пряму трансляцію під час судового засідання:

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко