GOROD.cn.ua

Набір кухонних ножів GROSSMAN Ontario – у пошуках балансу

 

Вибрати хороший набір кухонних ножів не так вже й просто. З одного боку, здається, що купівля набору це гарна ідея – одним разом ви купуєте і кілька ножів для різних завдань, і підставку для них. Економія часу та грошей, начебто, в наявності.

І все це так, якщо не врахувати одне маленьке "але", яке все ускладнює. Вся справа у складі набору. Які саме кухонні ножі до нього входять? Чи не вийде, що замість економії ви витратите гроші на щось непотрібне?

Ви дивитесь на черговий набір із шістнадцяти предметів, і у вас зріє цілком зрозумілий сумнів у тому, що вам точно потрібен кожен із цих ножів. І ви розумієте, що цілком можливо, що деякими з цих ножів ви, можливо, взагалі ніколи не скористаєтеся.

То який тоді набір вважати оптимальним? Які кухонні ножі можуть бути в ньому?

63c3ff2f50857.jpg

Кожен може мати свій варіант відповіді на ці питання. Набір кухонних ножів GROSSMAN Ontario є ще однією спробою дати правильну відповідь.

Наскільки це вдалося, розглянемо нижче.

Що у наборі?

У набір входить п'ять кухонних ножів та дерев'яна підставка для них. 

Ножі виконані у класичному європейському дизайні. Щось подібне дуже люблять різні німецькі виробники – чорні накладки рукояток, блискучі сріблясті клинки та заклепки. Солідний перевірений стиль, який буде доречний на більшості кухонь.

Своєму сріблястому відтінку ножі зобов'язані німецькій нержавіючої сталі 1.4116. Сталь ця добре відома у світі та перевірена практикою. З неї в Європі виготовляється безліч різних кухонних речей, медичних інструментів і навіть багатофункціональних ножів на кшталт швейцарських. Міцна, надійна, по-чесному нержавіюча сталь. Саме така, яка потрібна для домашньої кухні.

П’ять ножів – начебто б не так вже й багато? А для чого потрібен кожен із цих ножів?

Шеф-ніж

Те, що до складу набору входить шеф-ніж, це вже – своєрідна аксіома. У нас такі ножі зазвичай називали кухарськими. Кухарі-професіонали більшу частину роботи роблять саме такими ножами. 

З незвички шеф-ніж може здатися дещо завеликим. Але якщо ви знайдете в інтернеті уроки з користування шефом, та ще витратите на них хоча б трохи свого часу, ви з подивом побачите, що цей, здавалося б, великий і громіздкий ніж, здатний ніби сам робити неабияку частину роботи за вас! 

Повірте, шеф-ніж не даремно вважають королем європейської кухні. Він стоїть і близького знайомства і місця в наборі.

Універсальний ніж

Те, що в Європі називають універсальним ножем, для більшості з нас і є звичним кухонним ножем. Цей ніж, оптимальний за вагою та розміром, бере на себе більшу частину повсякденної метушні на кухні. Якщо шеф-ніж використовують для того, щоб приготувати страву, універсальним ножем можна приготувати бутерброди, розрізати яблуко, розкрити упаковку та інше в тому ж дусі.

Ніж для нарізання м'яса

Ніж для нарізання м'яса Головне його завдання – акуратне зняття м'яса з кісток. Але навіть якщо ви не великий любитель м'ясних страв, цей ніж просто чудово справляється з акуратним нарізанням усього великогабаритного (типу великих кавунів і динь або тортів).

Ніж для очищення овочів

Ніж для чищення овочів – маленький легкий та маневрений. Їм справді зручно чистити картоплю або знімати шкірку з фруктів. Але підійде він і для багатьох інших справ, де потрібна точність і акуратність. Маленький, але дуже корисний ніж, якщо застосувати його правильно.

Сантоку

Сантоку – японський варіант шеф-ножа. Дуже зручний, збалансований ніж. Їм зручно і різати, і рубати. Особливо гарний сантоку у роботі з морепродуктами (як і очікується від японського ножа).

Вердикт

Як бачимо, перед нами досить збалансований, оптимальний за складом набір ножів. Все зроблено добротно не з найдорожчих, але цілком якісних і головне – не вимогливих до догляду матеріалів. Звісно, хотілося б побачити у цьому наборі зубчастий ніж для нарізки хліба чи сирний ніж. Але тоді набір став би і більшим, і дорожчим. А так, можна сказати, що за цілком помірну суму ви отримуєте набір дійсно корисних, зручних і довговічних ножів для вашої кухні. 

Набір кухонних ножів GROSSMAN Ontario – збалансований, оптимальний по більшості параметрів і це його головна перевага.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.