GOROD.cn.ua

Завтра зранку Чернігів попрощається з 32-річним захисником Миколою Левченко

 

29 жовтня в селі Невське Луганської області прийняв свій останній бій уродженець м.Чернігів 32-річний Левченко Микола Олександрович. Про те, що завтра зранку захисника проведуть в останню путь сповістив його однокласник Валерій Савченко, який займається зараз волонтерської діяльністю. Чоловік розповів, що в останні дні займався організацією похорону нашого земляка з 58-ї бригади і випадково у морзі м.Дніпро дізнався про Миколу, знайшов контакти його молодшого брата та зібрав інформацію, аби сповістити містян про прощання з нашим воїном.Микола Олександрович Левченко 21.05.1990 р.н., був бійцем 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Народився у Чернігові, закінчив середню загальноосвітню школу №18 у 2007 році. У 2009 році закінчив Полтавський інститут економіки і права вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Правознавство» і здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста-юриста. Після закінчення університету він зрозумів, що бути юристом він не хоче, це не його. Так він почав займатися будівництвом, робити ремонти. Останні 5 років він був промисловим альпіністом та утеплював будинки.

У 2013 році він одружився. В 23 роки вперше став батьком.

По життю він був завжди веселим, ніколи не кому не відмовляв, навіть якщо не хотів цього робити, але допомагав як міг.
Військову строкову службу він не проходив. Коли почалась повномасштабна агресія зі сторони росії, він відвіз свою дружину та дітей на західну Україну, щоб вони не переживали цей жах. Після цього повернувся та почав займатися волонтерством (вивозив людей в безпечні місця, а на зворотному шляху віз гуманітарну допомогу).

Коли вже не потрібна була допомога, як волонтер він почав допомагати відбудовувати пошкоджений будинок свого дядьки, але не міг сидіти тут і казав, що хоче закінчити цю війну, щоб вона не перекинулась на наших дітей.
Так, в липні місяці 2022-го року він добровільно пішов до військового комісаріату та записався на облік, а 21 липня його було призвано на військову службу.

Коли Микола загинув йому було лише 32 роки. В нього залишилися дружина Олена та двоє синів Денис – 8 років та Арсеній – 5 років.

Прощання з героєм відбудеться завтра, 10 листопада, спершу о 9.45 тіло захисника привезуть за адресою вул. Харківська буд. 6, де він мешкав, а потім об 11-й годині відспівають у Катериненській церкві.

Всіх хто знав Миколу, та тих хто хочуть підтримати його родину морально, прохання зустріти захисника та провести його в останню путь.

Gorod.cn.uaХочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Левченко, загинув