GOROD.cn.ua

Ніжинці провели в останню путь захисника України Віталія Дворніка

 

Сьогодні на Ніжинщині в останню путь провели земляка, який загинув 29 вересня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу села Суходілля на Миколаївщині. Дворнік Віталій отримав поранення, на жаль, воно виявилося несумісним з життям. Вдома на нього чекали батьки, дружина Яна та двоє діток. Про це повідомляє Ніжинська міська рада та Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Старший сержант Дворнік Віталій Михайлович народився 18 травня 1981 року в селі Марківці Бобровицького району. У дитинстві разом з батьками він переїхав до Ніжина, де у подальшому навчався в місцевій загальноосвітлній школі №15, а після її закінчення продовжив навчання в аграрному ліцеї.

У 2014 році Віталій долучився до складу Збройних сил України. Відтоді наш земляк боронив східні кордони Батьківщини, та встиг виконати свій військовий обов'язок у складі 26-ї артилерійської бригади та 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

Після повномасштабного ворожого вторгнення зі зброєю в руках чоловік вирушив обороняти підступи до рідного Ніжина, трохи пізніше - захищати південний фронт, на посаді командира стрілецького взводу 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

Сьогодні вони разом з друзями та побратимами загиблого воїна провели його в останню путь, попрощавшись у Соборі Всіх Святих. Від храму вулицею Гоголя велелюдна процесія пройшла до меморіалу «Герої не вмирають». Поховали Віталія на новому кладовищі с. Марківці Бобровицького району.Gorod.cn.ua за 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Дворнік, прощання, Ніжин