GOROD.cn.ua

На Чернігівщині навчатимуться офлайн у 56-ти школах

 

«Цьогоріч навчальні заклади у 40-кілометровій зоні біля кордону точно працюватимуть онлайн. Решта – лише після висновків відповідної комісії та згоди батьківського комітету спільно з педколективом, – зауважив вчора під час прямого ефіру начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, наголосивши: – Треба пам’ятати, що школа має бути територією безпеки. Бо нема нічого ціннішого за життя наших дітей».За оперативними даними місцевих органів управління освітою, станом на 1 вересня в області функціонують 402 заклади загальної середньої освіти, в яких освітні послуги будуть отримувати 94 204 учні.

Лише 56 шкіл (14%) мають змогу зустрічати учнів офлайн. Переважна більшість – 246 закладів – будуть на «дистанційці»; ще 100 працюватимуть у змішаному форматі.

Комбінуватимуть онлайн і офлайн навчання у 13 закладах профтехосвіти.

У 23 закладах фахової передвищої та вищої освіти освітній процес буде здійснюватися у 3-х дистанційно, інші – комбінуватимуть.

Варто зазначити, що внаслідок бойових дій в області пошкоджено 133 заклади, з них 11 – зруйновано. Зокрема, в місті Чернігові із 86 закладів освіти пошкоджено 64 (5 зруйновано). Завдано збитків орієнтовно на суму більше ніж 14 мільярдів гривень.

За рахунок державного, місцевих бюджетів, а також коштів благодійних та волонтерських організацій вже відновлено 15 шкіл та 5 дитячих садків.
З державної скарбниці очікується ще майже 69 мільйонів гривень на відновлення 18 об'єктів освіти.

Чимало закладів освіти отримали значну технічну підтримку від міжнародних організацій. Також тривають перемовини щодо співпраці у питанні ремонту укриттів.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школи, навчання