Оскільки всі запаси препаратів через відсутність електроенергії під час військових дій зберігалися з недотриманням належних температурних умов, їх довелося списати.
Наталія Крючко медичний директор КНП "Сімейна поліклініка":
- На жаль ми не могли використовувати ті вакцини, які були у нас в запасі, скільки б їх не було. В червні почали отримувати нові вакцини і сьогодні ще будемо отримувати.
- Для того, аби принести вакцину до нас, потрібно аби зберігалися умови холодового ланцюга, тому ми можемо надавати людям термосумку, або ж вони її беруть в аптеці.
- Люди, які побували за кордоном і зараз приїжджають, вони стали набагато серйозніше відноситись до вакцинації, бо в інших країнах більш суворіше відношення до цього питання.
Валентина Андрєєва завідувачка відділом з надання первинної медичної допомоги, каже, що якщо вакцинацію пропустили, наприклад зробили у 2 місяці, а в 4 - ні, то її роблять по досягненні дитиною віку у 6 місяців, а через місяць робиться наступна вакцинація, яка повинна була проводитись у 6 місяців.
У квітні - травні деякі батьки купували вакцину в аптеках за власні кошти. І зараз лікарі дають право вибору: щепити дитину безкоштовною вакциною, яку отримала поліклініка централізовано від держави, або самим придбати потрібне. Особливу увагу приділяють тому, як препарат зберігався і транспортувався.
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: поліклініка, щеплення, Крючко, Андрєєва