GOROD.cn.ua

Городнянські яйця вистояли. Населенню під час окупації продали 100 тисяч курей по 10 гривень за штуку

 

Яйця що продаються під торговою маркою «Городня», несуть курки в селі Пекурівка, що під Городнею, в цеху птахофабрики ТОВ «Торговий дім «Ратібор». Яйця великі, білі. Не найдешевші, але люди беруть, бо якісні і «свої». Ще підприємство вирощує на продаж молоду курку. Експортували яйця в 12 країн ближнього і дальнього зарубіжжя.Фото з сайту otzovik.com


Цех у Пекурівці нині працює.


— Кажуть, ви яйця роздавали людям, курей за безцінь продавали під час бойових дій? — запитала у Володимира Романчука, одного з господарів. — Заходили на птахофабрику російські військові?

— І роздавав, і морди бив, і фашистів ганяв. Усе було. Звичайно, росіяни в нас були. Ми опинились під окупацією. Не хочу згадувати. Тисяч сто курей продали людям за ціною до 10 гривень. В Городнянський, Сновський, Корюківський райони. В Ріпки намагалися. Ну, куди могли доїхати.

— Рашисти курей крали?
— Як вони могли красти, якщо я там був? Я там жив, на фабриці, ризикував життям, щоб вони нічого не трогали. І завод наш комбікормовий роботи не припиняв, корми були. Зараз фабрика працює як і працювала.

Джерело: газета «Вісник Ч», Олена Гобанова, публікація підготовлена в рамках проєкту «Ми з України!», ініційованого Національною спілкою журналістів України

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Городня, яйця, Гобанова