GOROD.cn.ua

У Ніжині вижив пес, після того, як у його двір на парашуті спустилася авіабомба (відео)

 

Півтора місяця Ніжин обстрілювали з артилерійських систем "град", "ураган", "смерч", "кинжал". За цей час загинули 4 мирних жителі, 59 зазнали поранень, пошкоджені 54 приватні та 25 багатоквартирних. Як повідомив Суспільному Ніжинський міський голова Олександр Кодола таким людям запропонували поки що тимчасове житло.

"Одна родина погодилася на комунальну квартиру мінімум на рік. Іншим ми готові компенсувати із міського бюджету вартість оренди житла, яке вони знайдуть у місті. І будемо компенсувати до того часу поки держава не відшкодує, згідно державної програми, зруйноване житло".

29 березня на подвір’я ніжинця Миколи Боярина на парашуті спустилася авіабомба. Сила вибуху була настільки великою, що залишила від господи самі руїни та утворила вирву глибиною у сім метрів.

В той момент чоловік разом із дружиною були у сусідів. Від початку обстрілів Ніжина домовилися гостювати один в одного по черзі."Були б ми в погребі, то це б нас не врятувало. Все зрушило із фундаментом. На щастя залишився живим мій песик. Був прив’язаний, але залишився живий", – розповів чоловік.

Загалом від дій російських військових пошкоджені 54 приватні будинки. З них 3 зруйновані до фундаменту, 1 – в аварійному стані. Факти руйнувань зафіксувала міська комісія.

Також у Ніжині під ворожі обстріли потрапили 25 багатоквартирних будинків, 5 комунальних підприємств, серед яких і заклади освіти, 3 підприємства, 6 юридичних осіб, 1 недобудова.

"Якщо брати саме міста Чернігівської області, то після Чернігова Ніжин на другому місті, який постраждав від ворожої навали", – зазначив Кодола.

За цей час у Ніжині загинули 4 мирних жителі, 39 отримали поранення. Серед них одна дитина. Ще 5 спецслужбовців загинули ранком 24 лютого, коли був нанесений ракетний удар на ніжинський аеродром ДСНС.

Подробиці — у відео:Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, авіабомба