GOROD.cn.ua

У місті стартував чемпіонат області з боксу

 

16 лютого у Чернігові на базі обласної дитячо-юнацької спортивної школи розпочався чемпіонат області з боксу, в якому взяли участь більше 130 спортсменів усіх вікових груп. Як зазначають організатори, це змагання боксерів, які вже мають спортивні розряди, перші, КМС, майстри спорту.«Рівень чернігівського боксу дуже високий, – зазначає головний суддя змагань Володимир Кладько. – У чемпіонатах України в призерах, завжди є наші боксери».

Кирило Солов`ян захоплюється боксом і мріє стати олімпійським чемпіоном, як Усик. А от Олександр Колосов в майбутньому прагне потрапити на Чемпіонат Європи. Він займається боксом з семи років.


Бокс на сьогодні один із перспективних видів спорту для Чернігова. Маємо боксерів та боксерок, які гідно представляють Чернігів на змаганнях всіх рівнів. Зараз приділяється чимало уваги вихованню наступних поколінь спортсменів. Андрій Дериземля акцентує:

«В першу чергу це відділення боксу в школі «Атлет», де працює потужний тренерський колектив. Управління сім’ї, молоді і спорту їх підтримує, додатково виділяємо кошти на обласну та міську федерації, проводимо навчально-тренувальні збори…».

Обласні змагання є відбірковими і триватимуть 3 дні. Наступний етап для чернігівських боксерів – це чемпіонат України серед молоді, який розпочнеться 20-го лютого у Луцьку.

Джерело: телеканал Новий Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бокс