GOROD.cn.ua

У Чернігівській області найкраще викладають українську мову у прилуцькій гімназії №5

 

Прилуцьку гімназію №5 визнано закладом, де найкраще викладають українську мову на Чернігівщині. Організатори другого Всеукраїнського відкритого марафону з української мови освітня платформа "Human школа" та ДНУ ІМЗО (Інститут модернізації змісту освіти) підбили підсумки дистанційного конкурсу, на який зареєструвалося 37 346 учнів та студентів.

Було виявлено, що найбільшу кількість призерів - учасники, що посіли 1-3 місце у Києві, Чернігівській, Донецькій та Харківській областях.

Чернігівщина стала другим регіоном після столиці з найбільшою кількістю призерів в Україні. Так, з 2 391-го переможця мовного конкурсу - 238 навчаюся у Чернігівській області. Серед них перше місце посіло 96 учнів, друге місце 80 учнів, а третє місце 62.

Для того, щоб учасники стали призерами марафону вони мали зробити не більше двох помилок за 4 етапу конкурсу, що в середньому нараховували 80 тестових запитань з української мови

Деякі школи можуть похизуватися відразу декількома учнями переможцями, що може говорити про якісне викладання української мови у закладі.

Статистика свідчить, що найкраще українській мові навчають у Прилуцькій гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна.


Гімназія може пишатися аж 17-ма призерами. Також серед лідерів Ніжинська загальноосвітня школа №10 - тут 13 призерів. Сновська школа №1 має 10 призерів. 3Ніжинська загальноосвітня школа №15 пишається 8-ма переможцями. Таку ж саму кількість призерів має і Прилуцький ліцей №7.

Учасники конкурсу впродовж чотирьох тижнів - з 12 листопада по 5 грудня 2021 року проходили тестові завдання з української мови, що були складені творчою групою вчителів та викладачів, під керівництвом Олександра Авраменка. Зазначається, що для другого всеукраїнського відкритого марафону з української мови групою вчителів було складено о1175 тестових завдань.

Всеукраїнський відкритий марафон з української мови - це наймасштабніший в Україні конкурс з української мови, метою якого є розвиток учнівської та студентської молоді, стійкої мотивації і свідомого прагнення до вивчення української мови.

Особливістю марафону є його проведення у цифровому форматі на платформі "Human школа", з можливістю формування реалізованої статистики, щодо проходження конкурсантам змагання.Джерело: телеканал «ТІМ»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: учні, гімназія, конкурс, Прилуки