GOROD.cn.ua

У міськлікарні №2 скоротять кількість ліжкомісць у відділенні судинної хірургії

 

До редакції сайту Gorod.cn.ua звернулися стурбовані медпрацівники відділення судинної хірургії, яке знаходиться на 9-му поверсі 2-ї міськлікарні. На правах анонімності жінки попросили роз’яснити ситуацію з приводу скорочення персоналу, адже їм повідомили, начебто, відділення буде перепрофільоване повністю у ковідне і вони мають шукати собі нову роботу.Цю інформацію прокоментував нашому виданню генеральний директор даного медичного закладу Владислав Кухар:

- В цьому відділенні скорочується кількість ліжок з 45-ти до 30-ти, і на жаль, буде скорочено 1 медсестринський пост (4 медсестри) також будуть орієнтовно скорочені 2 посади санітарок. Ми зараз робимо все можливе, аби підшукати цим людям робочі місця в інших медзакладах. За лікарями при цьому зберігаються їх робочі місця.

- Причиною такого скорочення - є певні вимоги та чіткі критерії НСЗУ до стану тих пацієнтів, які повинні займати місця у даному відділенні. Тож через недозавантаженість його пацієнтами ми вирішили його скоротити, адже інакше неможливо буде його утримувати. НСЗУ, як ви знаєте, сплачує виключно за надані послуги, відповідно до профілю медзкладу чи відділення.

- Щодо зміну профілю, то це не відповідає дійсності, тому що зараз відділення працює за своїм профілем, проте раніше в пікові періоди збільшення ковідних пацієнтів, в даному відділенні були розгорнуті ліжка саме для ковідних пацієнтів. 

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: судини, відділення, скорочення, Кухар, лікарня