GOROD.cn.ua

Зростання тарифів на тепло та воду. Скільки коштів доведеться доплатити з міського бюджету?

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг переглянула тарифи на послуги Чернігівської ТЕЦ в сторону їх збільшення.  З 1 січня ціна виробництва тепла на ТЕЦ зросте, а у міського бюджету збільшаться витрати на компенсацію різниці у тарифах для населення.

З нового року згідно з рішенням НКРЕ КП у Чернігові зростає також вартість водопостачання і водовідведення. Нацрегулятор визначав тариф на ці послуги з урахуванням ринкової ціни електроенергії, 5,70грн. за кіловат. Крім цього згідно з резонансним законом 5600 на постачання артезіанської води вводиться податок.

В середньому в сумі за водопостачання та водовідведення чернігівцям доведеться платити десь на 10 % більше ніж раніше. Додатково 2 грн 70 копійок на куб.


22, 5 мільйони гривень становитимуть збитки Чернігівводоканалу. Саме стільки підприємство витратить на виплату своїм працівникам підвищеної мінімальної зарплати. Наразі вона складає 6500 гривень, а з жовтня зросте ще на 200 гривень. Це підвищення в новому тарифі не враховано.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тарифи, НКРЕКП