GOROD.cn.ua

69-річного Володимира Самуся збили на смерть на вул.1 Травня (фото, відео)

 

Сьогодні 5 січня, близько 17.30 біля будинку вул.1 Травня, 231 збили на смерть чернігівського пенсіонера 1952 р.н. Володимира Самуся. Чоловік до виходу на пенсію багато років працював у КП АТП-2528. У померлого залишилось 2 дітей - старша донька та молодший син, 4 онуків та дружина.

В той вечір Володимир Самусь йшов із гостей від сватів - тітки чоловіка старшої доньки Володимира - Олени. Вони проживають у приватному будинку по вул. 1 Травня, 231. Навпроти їх садиби - нерегульований пішохідний перехід та зупинка громадського транспорту. Біля калитки - невеличкий спуск з тротуару, відстань до пішохідного переходу - буквально пару метрів. Чоловіка вирішила провести з двору сваття Люба, він спочатку відмовився, але вона наполягла. Жінка каже, що довела до спуску він перейшов половину дороги у напрямку зупинки до роздільної смуги (зліва від чоловіка на дорозі було пусто), а на другій половині (справа від чоловіка) навпроти будинку по вул.1 Травня, 188 його збив водій сріблястого Volkswagen Passat. Звук гальмів був такий, що вибігли сусіди з обох сторін вулиці. Удар прийшовся на пасажирське сидіння, що, скоріш за все, свідчить про те, що чоловік встиг перейти частину дороги після роздільної смуги.В той проміжок час йшов щільний дощ, час пік - люди спішать додому з роботи, як і водій, який їхав додому і не помітив Володимира. Зі слів свідків та водія він одразу зупинився, викликав «швидку» та поліцію. На капоті пішохода пронесло близько 40 метрів, куртка повністю злетіла і лежала біля зупинки, гумові галоші також злетіли з ніг, палицю, за допомогою якої пересувався затиснув у руці, вона так і лишилась при ньому. При собі був пакет з АТБ та гаманець, я якому було 640 грн., іконка та пенсійне посвідчення. Сваття каже, що коли Володимир прийшов у гості налили йому буквально півчарки горілки, бо знали, що в нього було до цього складна операція на серці, дружина його контролювала і чекала коли прийде з гостей, вони проживали у двоповерхівці по вул. Корольова, що стоїть метрів за 300 від сватів.


Як розповіли свідки, водій одразу вибіг з машини і почав кричати, що вбив людину і його чекає в’язниця. На зупинці стояв водій з декількома чоловіками та двома жінками, як кажуть свідки одна з жінок - його дружина і вона була пасажиркою. Видно було по водію, що дуже переживав. Жителі вул. 1 Травня, кажуть, що коли дорогу відремонтували водії носяться на великій швидкості, а дорогу, навіть біля магазину «Олександрівський» тепер буває перейти важкувато, хоч там і є «зебра».

На дорозі Володимир Самусь лежав на спині, голова у крові, свідок каже, що автівка, яка його збила рухалась на дуже великій швидкості і з'явилася, як нізвідки, бо і вона і Володимир перед тим, як перейти дорогу пересвідчились у тому, що ні зліва ні справа машин нема. 

Сваття каже, що поки сиділи за столом Володимир казав: "Свате та сваття, ви живіть, а я скоро помру...". Перед смертю відпустив бороду, як модно зараз у молоді, бо коли був молодшим соромився, хотів, щоб з бородою був на фотографії наприкінці життя і таким би його запам'ятали.На фото Володимир Самусь - по центру, зліва - його молодший син Сергій

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Самусь, аварія