GOROD.cn.ua

89 книжок — у козелецьку бібліотеку. Люблять Дашвар, Капранових, Шкляра

 

В одному з випусків «Хард з Влащенко» на каналі «Україна 24» 57-річний Юрій Луценко, політик, ексгенпрокурор, розказав, що подарував козелецькій бібліотеці 80 україномовних книжок. Вибір на Козелець припав невипадково — там маленький Юрко проводив літо в бабусі та дідуся, був першим бешкетником на вулиці.— Правду сказав ексгенпрокурор? — подзвонила до Козелецької центральної бібліотеки.

— Правду, тільки не 80, а 89 книг сучасної української літератури, — підтвердив Віктор Білоусько, директор. — Це ще влітку, я якраз був у відпустці. Юрій Віталійович, як буває в Козельці, наприклад, на кладовище приїздить д'о рідні, то заходить. Завжди не з порожніми руками. Раніше тут, де зараз бібліотека, був Будинок піонерів. Юрій Луценко в дитинстві відвідував там гурток авіамоделістів. І подарунки дарує.

— Що за книги, хтось їх читає в Козельці?

— Беруть читачі! — радіє Віктор Петрович. — Юрій Луценко подарував літературу і для дорослих, і для дітей (50 на 50). Популярні серед відвідувачів автори Анатолій Дімаров, Люко Дашвар, Василь ІІІкляр, Юрій Винничук, брати Капранові.

«ВісникЧ» №52 (1859) від 30 грудня 2021, Вікторія Товстоног

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Козелецьк, бібліотека, книги