GOROD.cn.ua

Ялинка в горщику = збереження природи: де можна придбати живу новорічну красуню

 

АКТУАЛЬНО З кожним роком ялинка в горщику стає все популярнішою серед чернігівців та й жителів всієї України. Це і не дивно, адже така ялинка є ідеальною альтернативою зрубаному або ж штучному дереву. В першому випадку ми зберігаємо живі ялинки, а в другому – зменшуємо кількість пластику на нашій планеті.Придбати ялинку в контейнері в Чернігові можна у відомій мережі магазинів «Світ Рослин», яка саме і спеціалізується на продажі рослин, добрив, засобів захисту, інструменту та інших товарів для господарства та садівництва. В асортименті магазину є ялинки різного розміру від маленьких до великих, це десь від 55 до 140 сантиметрів заввишки.

Ялинки висотою до 100 сантиметрів можна придбати одразу в роздрібних магазинах, або в інтернет-магазині "Світ Рослин". Якщо ж бажаєте придбати ялинку трохи вищу – оформіть передзамовлення.Ялина канадська Conica C2 (50-55 см) – 165,00 грн - https://svitroslyn.ua/ua/catalog/el-kanadskaya-conica-c2.htmlЯлина сербська С3 (55-60 см) – 165,00 грн - https://svitroslyn.ua/ua/catalog/el-serbskaya-s3.htmlЯлина біла С3 (75-80 см) – 165,00 грн - https://svitroslyn.ua/ua/catalog/el-belaya-s3.htmlЯлина Колюча Glauca С18 (95-115 см) – 650 грн - https://svitroslyn.ua/ua/catalog/el-kolyuchaya-glauca-s18-zelena-zelenaya.html

Як доглядати за ялинкою в горщику?


Самі ялинки є різних видів, зокрема канадська, сербська, глаука, а також різних відтінків, таких як біла, зелена або блакитна. Купують їх в основному як для себе в оселю, так і на подарунок. Проте найголовніше після того, як ви її придбали – це догляд. Саме при правильному догляді, різдвяна красуня буде радувати Вас своєю красою довгі роки.

Як же доглядати за живою ялинкою у приватному будинку чи квартирі? Є три головні критерії, які потрібно забезпечити контейнерній ялинці: полив, вологе повітря, прохолода.

«Придбати ялинки можна як безпосередньо в шести чернігівських магазинах «Світ Рослин», так і на офіційному сайті з доставкою в будь-яке місто України, або в один з роздрібних магазинів (оформивши самовивіз). Ціна на ялинки коливається від 165 до 1150 грн. Можна вибрати більші та дорожчі, оформивши передзамовлення на сайті за посиланням - Каталог»

Що робити з живою ялинкою після свят?

Одночасно з придбанням ялинки в горщику спеціалісти рекомендують завчасно визначитися із місцем, куди Ви її потім висадите після новорічних свят. Головною причиною того, що ялинку краще висадити, аніж тримати вдома, це те, що в помешканні часті перепади температур, які дуже негативно впливають на рослину та її розвиток.

Висаджувати її у відкритий ґрунт не варто одразу після новорічних свят. Найкраще це буде зробити навесні, коли ґрунт прогріється до оптимальної температури й за умови відсутності нічних заморозків. А до того слід винести ялинку на відкритий балкон чи терасу, де трохи прохолодніше та не забувати про правильний догляд. Зважайте, що саме на просторій ділянці в саду чи біля будинку ялинка буде почувати себе добре, адже дереву потрібен простір, який в домашніх умовах складно забезпечити.

Також з покупкою ялинки ви отримаєте чіткі рекомендації по догляду та вирощуванню від фахівців мережі Світ Рослин, тут же вам допоможуть підібрати горщик та додаткові матеріали для забезпечення правильного догляду. Тож головне все робити за чітким алгоритмом, запропонованим спеціалістами, і будь-яка рослина буде тішити вас довгі роки. Нехай все буде СвітРослинно!Завітайте за зручною адресою, або робіть замовлення зручно онлайн - https://svitroslyn.ua/ua/

"Світ Рослин"
вул. Шевченка, 36а (Садовий Центр), (063) 485-51-44
вул. Рокоссовського, 62, (063) 485-51-49
вул. Гонча, 65, (063) 485-51-36
вул. Гагаріна, 11, (063) 485-51-52
вул. Козацька, 3Б, (063) 485-51-35
вул. Незалежності, 12б, (063) 485-51-43
Facebook - https://www.facebook.com/svitroslyn/
Instagram - https://www.instagram.com/svitroslyn.ua/?hl=uk
Viber - https://bit.ly/2Z0FZOS
YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCCKSQMcLu_hevOaEtn2yQ8w

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Світ Рослин, новорічне дерево, ялинка, ялинка в горщику