GOROD.cn.ua

Сергій П'ятниця, який вимагав гроші з підлеглих програв апеляцію

 

За матеріалами СБУ, до 7 років ув’язнення засуджено колишнього начальника управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області П'ятницю Сергія Миколайовича. Чиновник запровадив у відомстві систематичне вимагання грошей з підлеглих.

Встановлено, що посадовець «зобов’язав» працівників віддавати йому 50% від нарахованої премії за результатами роботи, у тому числі щодо реалізації виконавчих проваджень.

Співробітники СБУ задокументували факти вимагання та одержання чиновником неправомірної вигоди від керівника районного підрозділу. За отриману суму, обіцяв підлеглому встановити максимальний розмір преміювання.

У вересні 2018 року, правоохоронці затримали зловмисника на виїзді з одного з райцентрів регіону після передачі хабара.Чернігівський апеляційний суд визнав затриманого винним у вчинені злочину за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, та призначив йому реальний термін ув’язнення, а також позбавив рангів державного службовця. Таким чином вирок суду першої інстанції (Ніжинський міськрайонний суд) набув законної сили.

Заходи з викриття і документування протиправної діяльності проводили співробітники Управління СБУ у Чернігівській області за процесуального керівництва прокуратури.

Gorod.cn.ua, за матеріалами прес-служби СБУ у Чернігівській області за процесуального керівництва прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: П'ятниця, вимагання, хабар