GOROD.cn.ua

Водіям громадського транспорту рекомендовано брати тільки сидячих пасажирів

 

В редакцію сайту Gorod.cn.ua наша читачка Наталія Ткаченко. Жінка повідомила, що не з першої спроби сьогодні зранку змогла потрапити до маршрутного автобусу №20 (цей маршрут з'єднує Масани і Залізничну станція «Чернігів» (центральний вокзал), через те, що водії не пускали до салону людей, після того, як заповнилися сидячі пасажирські місця.Прес-офіцер Чернігівської патрульної поліції Віталій Копистко повідомив, що з переходом в "помаранчеву" карантинну зону поліція направила перевізникам попередження з приводу обмеження на кількість пасажирів у салоні автобусів та тролейбусів і контролює виконання цих умов.

- З 18.10.2021 по сьогоднішній день на водії було складено вже 20 адміністративних постанов, - повідомив Копистко. 

У ДП "Пассервіс", яке обслуговує 20-й і ще 12-ть міських маршрутів (2A, 3, 5, 7, 16, 18, 25, 26, 43, 44, 46, 47) і 2 приміських маршрути (135, 160) нашому сайту повідомили, що отримали попередження від поліції і з 21-го жовтня всім водіям керівництво наказало не брати в автобуси людей понад норми, які вказані в Постанові Кабінету Міністрів України від від 9 грудня 2020 р. № 1236 в редакції від 21.10.2021. 


8) забороняється здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Як повідомив нашому виданню керівник Чернігівського тролейбусного управління Руслан Ємець - на їх підприємстві 20-го жовтня пройшло зібрання і кондукторів попередили про те, щоб не пускали до салону пасажирів, якщо всі сидячі місця зайняті:

- Дану постанову (№ 1236) ніхто не відміняв і вона не втрачала весь час своєї дії, тому якихось додаткових наказів до нас не надходило і ми їх не видавали, просто повідомили в усній формі. Тому, що до вступу у "помаранчеву" зону ми та інші перевізники, ще якось "закривали" очі, на те, що пасажирів в салоні іноді трохи більше за норму сидячих місць, то зараз - ситуація значно погіршилась.

- Погано те, що за такої наявності транспорту і при таких обмеженнях місту не вистачить потужності, аби задовольнити потреби чернігівці у пересуванні, особливо в часи пік, проте маємо дбати про заходи безпеки, - сказав Ємець.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, маршрутки, пасажири