GOROD.cn.ua

Завершується термомодернізація головного корпусу 3-ої школи Чернігова

 

Презентабельний класичний вигляд зі збереженням автентики. Саме таке «обличчя» невдовзі матиме чернігівська загальноосвітня школа №3. Роботи з термомодернізації головного корпусу виходять на фінішну пряму.


Класична кольорова гама фасаду залишиться без змін. А от деякі елементи будівлі, такі як колони, будуть пофарбовані у білий колір. До того ж, збільшиться площа навісу над вхідною частиною, а на ганку – з’являться нові перила. Комплексну реновацію у школі розпочали ще у 2018-ому. За цей час тут повністю модернізували новий корпус, утеплили фундамент, замінили покрівлю, підлогу, встановили вікна. Проєкт з реконструкції школи розрахований на декілька років. Його кошторисна вартість – 32 мільйони гривень. За словами В’ячеслава Почепа, остаточно завершити об’єкт в наступному році, як планувалося, навряд чи вдасться, на це не вистачає коштів.

Цьогорічні ремонті роботи мають завершити до настання холодів. А вже з весни їх знову поновлять. Енергоефективність є одним з пріоритетів міської влади. Це дозволяє не лише значно економити на опаленні, а й створювати комфортні умови для навчання дітей. Зазначимо, термомодернізацію у Чернігові вже проведено у школах №1, 5 , ліцеї №11, частково у школі №7.

Джерело: телеканал Новий Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: термомодернізація, школа, №3