GOROD.cn.ua

Ювілейний «Король рингу»: За першість боролась рекордна кількість боксерів

 

Фінальні двобої 10-го традиційного турніру з боксу «Король рингу» відбулися у неділю у фізкультурно-оздоровчому комплексі Чернігова. Вболівальники змогли побачити близько 50 поєдинків кращих боксерів України у вікових категоріях юніори, юнаки, молодь та дорослі. За словами Валерія Бондаренка, до організації турніру було докладено чимало зусиль.За інформацією організаторів, турнір зібрав рекордну кількість учасників за всю історію існування чернігівського боксу. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів, що склали близько 30 команд зі всіх куточків України.

Учасник турніру, один з лідерів дорослого боксу на Чернігівщині, Павло Сабун присвятив боксу 8 років. Він вдало провів півфінальні поєдинки з боксером зі Львова і отримав перемогу.

Серед боксерів високий рівень майстерності показують і дівчата. 15-річна спортсменка зі Львівщини Вероніка Панкевич впевнено отримала перемогу у фінальних двобоях. На ринг дівчину привів тато ще маленькою і відтоді для неї бокс став захопленням усього життя.

Нагороди переможцям вручали відомі та титуловані боксери, серед них і учасник олімпійських ігор 2016 року Дмитро Митрофанов. Боксер зазначає, що вражений результатами знайомих боксерів, а початківцям радить багато працювати.

Гарно показали себе у фінальних двобоях боксери зі Львова, Хмельницького, Одеси, Кропивницького та Чернігова.

Надалі боксери Чернігівщини готуватимуться до Чемпіонату Світу, на які вже відібрані два наших спортсмени – Денис Песоцький та Валерія Ярошенко.

Джерело: телеканал Новий Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бокс