GOROD.cn.ua

Запорощук і Кінах продадуть «Ічнянській молочно-консервний комбінат»?

 

23 вересня Антимонопольно комітет України надав дозвіл ТОВ «Інтер Вей Капітал» (Київ) на придбання акцій ПрАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» (Ічня, Чернігівська область).


Анатолій та Марина Кінах

ПрАТ «Ічнянський молочноконсервний комбінат» («ІМКК») відомий своїм згущеним молоком, якого вдосталь на полицях і мережевих супермаркетів, і на базарі. За даними Єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, бенефіціарами (власниками) зазначені: Валентин Запоро-щук, Марина Кінах (її чоловік Анатолій Кінах — колишній прем’єр-міністр та міністр економіки), Анатолій Сокол (доданий у липні цього року).


Серед переліку засновників «ІМКК» вказаний також «Інтер Вей Капітал» (17,5 відсотка). До 2020 року в переліку його засновників — мільйонер Віталій Хомутиннік (номер 21 у рейтингу найбагатших людей України). Зараз власниками значаться брати Євген та Василь Астіони (Василь був депутатом Дніпропетровської обласної ради попереднього скликання). Якщо придбають ще акції комбінату, отримають більше 50 відсотків, тобто їх слово стане вирішальним.

— Бачимо, на обід керівництво їздить до ресторану. У місті жодної інформації про збій у роботі комбінату немає. Працівників у звичайному режимі підвозять на роботу, — небагатослівна Лариса Мілова, заступник ічнянського міського голови.

"ВісникЧ" №40 (1847) від 7 жовтня 2021, Вікторія Товстоног

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ічня