GOROD.cn.ua

Гелікоптером у Корюківку прибув Федеральний президент Німеччини (фото)

 

Зранку у середу, 6 жовтня, у Корюківці безпрецедентні заходи безпеки: дуже багато поліції, охоронців у штатському, техніки. Місто чекає на особливий візит високого гостя. Корюківку відвідає Федеральний президент Федеративної республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмаєр.З німецької точністю близько 10 ранку над Корюківкою з’явилися три гелікоптери. У кожному – по 10 осіб. Гвинтокрили приземлилися на міському стадіоні «Паперовик». У цей час біля меморіалу вже зібралися журналісти, представники німецької сторони, корюківчани. Згодом колона автомобілів прибула до пам’ятника.
Федеральний президент Німеччини відразу зустрівся з мером Ратаном Ахмедовим. Про щось поговорили, і Франк-Вальтер Штайнмаєр пішов назустріч дівчині, яка стояла перед пам’ятником, щоб вручити йому квіти. Потім він один підійшов до меморіалу. Довго стояв, неначе щось розмовляючи. Згодом і до вічного вогню, де теж довго стояв, схиливши голову. Після цього вдвох з особистим фотографом направилися до історичного музею.

У музеї Федеральний президент Німеччини був близько сорока хвилин, після чого вийшов і сів в автомобіль. Невелика група вирушила до місць перепоховання розстріляних і спалених жертв Корюківської трагедії в урочищі «Гай», де давно запланували спорудження меморіалу на честь розстріляних і спалених мирних жителів України під час Другої світової війни.

Зустріч високого німецького гостя з корюківчанами продовжиться в актовій залі першої школи, де цього дня скасували заняття для учнів.

Джерело: сайт "Сусіди Сіті"фото Остров

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, Штайнмаєр