GOROD.cn.ua

Довелось втрутитися міськраді

 

Більш ніж місяць жителі Мени (зокрема провулка Сидоренка) змушені були чекати, поки ліквідують порив на водогоні. Його не ремонтували, бо власник (ТОВ «Мена-Ааангард») відмовлявся платити за роботу і матеріали, мотивуючи тим, що ТОВ «Менський комунальник» користується водогоном безкоштовно, тож і має усувати неполадки своїми силами. Комунальники ж стояли на тому, що за ремонт має розраховуватися власник (про цю ситуацію ми писали в «Гарті» № 38 від 16 вересня).

Не відомо, чим би закінчилося протистояння (найгірший варіант — без води могли залишитися 275 споживачів), якби не втрутилася міськрада На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, куди запросили керівників обох ТОВ, було досягнуто домовленості, що «Мена-Авангард» надає -Менському комунальнику» письмовий дозвіл на виконання ремонтних робіт на водогоні, який належить товариству, а «Менський комунальник» здійснює їх своїм коштом.
У результаті проблему (порив був у 4-х місцях) було розв'язано упродовж 3-х гадин. Ремонт обійшовся в 10 тис. грн.

Зараз у міськраді розробляють варіанти виходу з таких ситуацій у майбутньому. Один із них — передача мережі водопостачання ТОВ «Мена-Авангард» у комунальну власність громади За воду, що майже 40 днів витікала з пошкодженої труби, розмиваючи вулицю, за словами очільника ТОВ «Менський комунальник» Василя Зими має заплатити власник водогону, і однак споживачі стверджують, що вартість цієї води «перетекла» в їхні платіжки.

Джерело: газета "ГАРТ" №40 (3052) від 30 вересня 2021, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мена, водопостачання